| Emanuel_Angel_1989 a întrebat:

Mi-am resetat telefonul un iPhone 5S si cand vreau sa il activez imi scrie "iPhone-ul dvs nu a putu fi activat doarece serverul de activare este temporar indisponibil. incercati sa conectati iphoneul la itunes pentru a-l activa sau reincercati peste cateva minute" dar de ieri tot incerc si imi da acelasi mesaj! Ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| Gabr13ll a răspuns:

Mai bine du-te la cineva specializat in IT decat sa te bagi tu sa-l repari si dupa sa-ti dai seama ca i-ai facut mai mult rau. Funda!