| B_EO_Radu_1990 a întrebat:

Mi-am scăpat de curând telefonul pe jos. Este un LG G3. M-am ales doar cu o crăpătură pe ecran însă touch-ul nu mai merge. Telefonul se aprinde și afișează totul perfect pe ecran dar nu mai sesizează nici o atingere pe ecran.
Ce ar trebui sa fac și cât m-ar costa?
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,aceeasi problema am avut-o si eu, identica cu a ta.Am LG G3 si l-am scapat pe asfalt.Am platit 400 de lei, mi-au inlocuit touchscreen-ul si totul merge perfect si acum...