| Erekest a întrebat:

Nu ma pot decide dintre Samsung Galaxy S10e și iPhone 7+.voi ce spuneți? Vă rog să argumentați răspunsul

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Samsung Galaxy S10e
ca tehnologie e net superior, nu e de mirare e tehnologie recenta vs tehnologie de acum 3 ani,desi de ce sa cumperi ceva old, doar ca e iphone pe bune, Samsung a progresat mult si pe partea de software, securitate, hardware, arata si frumos, e pacat daca nu il cumperi

| Cduncfujndf a răspuns:

IPhone 7+

| Erekest explică (pentru Cduncfujndf):

Ai putea să argumentezi de ce, dacă te rog? Dacă ai avut/ai iPhone 7+ mi-ai putea da și niște delatii/sfaturi? n-am mai avut până acum niciun fel de iPhone.

| Cduncfujndf a răspuns (pentru Erekest):

Eu nu am mai avut până acum, însă prietena mea cea mai bună a avut unul. Eu în schimb am avut Samsung. Nici nu se puteau compara cele două telefoane.
În primul rând face pozele foarte bine și foarte clare, difuzorul se aude destul de tare, poți găsi multe accesorii speciale care merg decât la iPhonuri, bateria ține destul de mult, are memorie multă, are un dizain plăcut, poți găsi multe huse chiar drăguțe pentru elhee hee.
Singurul dezavantaj este că merge să îl încarci decât cu încărcător de Iphone, dar în rest e perfect.

| Jhonny22 a răspuns:

Sa-ti spun sincer, depinde pentru ce doresti telefonul, daca vrei un telefon pentru poze, culori bune, si mai greoi putin, iti iei Samsung, daca vrei telefon pentru jocuri si rapid, nu pentru poze, mergi pentru Iphone 7+

| TOMMYCASH a răspuns:

Salut,te rog să nu iti iei niciunul dintre aceste telefoane, adica p|m sunt banii tai, dar ti-as recomanda iphone xs, sau daca tot vrei din acestea doua, mai bine s10 5g