| androidname a întrebat:

Poate cineva sa imi spuna cum sa fac(daca cineva ma suna)sa ii intre mesageria vocala(adica sa il puna sa zica ceea ce vrea sa imi spuna si apoi sa inchida apelul si apoi ca eu sa aflu ceea ce s-a inregistrat). Sunt in reteaua FROG(Cosmote), si telefon Samsung Galaxy S4.
FUNDAAA!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Activeaza-ti mesageria vocala.Initializarea casutei vocale:
Pentru a putea accesa casuta ta vocala, trebuie mai intai sa o initializezi. Apeleaza 177 de pe propriul telefon mobil si urmeaza instructiunile. Va trebui sa iti alegi o parola usor de memorat, formata din 4 cifre, sa-ti inregistrezi numele si un mesaj de salut cu propria voce. Poti modifica aceste setari oricand doresti.Tot la 177 iti poti asculta mesajele vocale.
Sursa:http://frogmobile.ro/index.php?id=15

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Adică tu vrei să îi mănînci din credit nu? Dar ce buni sint românii.

| KinekT a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Pai si daca ii rapsunde nu tot asa ii mananca minutul acela>?