| Gabi_Sfetcu_1986 a întrebat:

pot bloca un mesaj de la cineva de pe un telefon cam vechi. un Nokia cu clapeta... primesc cate un mesaj in fiecare luna. si vreau sa nu il mai vad. sa nu imi mai apara notificare. cu rezolv problema? pot bloca nr. daca da. cum? si il mai pot debloca? plsssss raspuns foarte repedee!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Unele telefoane, chiar si asa vechi, au in meniu o comanda de blocare a apelurilor. Nu stiu ce meniu are al tau.

| Gabi_Sfetcu_1986 explică (pentru Salontanul):

Teleonul nu e al meu. e al mamei. si diriginta le da parintilor mesaj cu notele primite in fiecare luna
si vreau sa fac in asa fel incat mama sa nu primeasca nini un mesaj. sau sa nu il vada...

| Salontanul a răspuns (pentru Gabi_Sfetcu_1986):

Nu stii denumirea completa a telefonului?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mersi pentru funda.

| Peridava a răspuns:

Ai reusit? Acee telefoane au ceva in meniu, dar nu merge nici blocare nici redirectionare.
Apoi, crezi tu ca mama ta nu se va intreba de ce nu mai primeste mesaele de la scoala?