| Rudy95 a întrebat:

Recent am achizitionat un smartphone Sony Xperia C C2305. Ieri l-am returnat din cauza ca nu mergea microfonul de la casti si mi-au spus ca azi imi aduc altul nou. Astazi am fost dupa cel nou, dar degeaba! Microfonul de la casti tot nu functioneaza. Vre-o solutie? Mersi.

6 răspunsuri:
| adrianbestboy98 a răspuns:

Sa nu mai faci greseala de ati lua telefoane de la Sony ca is cele mai slabe si stricate telefoane puteai sa iti iei un Samsung sau altceva in afara de Sony

| georgetzop a răspuns (pentru adrianbestboy98):

De ce afirmi lucrul asta? Te bazezi pe ceva cand spui treaba asta? Poti da un exemplu? Hai sa fim seriosi!
Sony tot timpul a facut lucruri de calitate, numai cine nu si-a permis un lucru de la Sony poate afirma ce ai spus tu mai sus, ia-ti un Allview si nu iti mai da cu parerea!
In legatura cu intrebarea, incearca alte casti, poate castile au o problema!

| adrianbestboy98 a răspuns (pentru georgetzop):

Sa stii ca am si eu Sonywinking am multe probleme cu el

| georgetzop a răspuns (pentru adrianbestboy98):

Pai de ce nu spui problemele?

| adrianbestboy98 a răspuns (pentru georgetzop):

Nu merge microfonul, ramane blocat pe mod avion si o serie de multe late probleme

| georgetzop a răspuns (pentru adrianbestboy98):

Sigur la toate telefoanele Sony nu merg microfoanele, in fine, daca o fi asa inseamna ca esti tu ghinionist, eu am avut multe telefoane de la Sony si nu am avut niciodata probleme cu ele.