| anonim_4396 a întrebat:

Se Merita iphone 8 plus la 2199 de lei? ii nou

Răspuns Câştigător
| Alexuţ02 a răspuns:

Salut, la banii aceştia de 2200 lei, normal că se merită, dar ai grijă să verifici cât de "nou" este. pe Media Galaxy e 4000 lei... deci un preţ aproape dublu, deci acum tu ştii.

Dacă e nou şi persoana de la care-l cumperi e de încredere, chiar se merită, iPhone are acel iOS bestial. stai 3 ani fără să-i dai restart şi se mişcă la fel ca la început.

Mult noroc, să te bucuri de el.

| anonim_4396 explică (pentru Alexuţ02):

Multumesc

5 răspunsuri:
| giulia283 a răspuns:

Da. Dar ai grija daca îl cumperi de la vreun om ar putea fi furat.

| anonim_4396 explică (pentru giulia283):

Ii de la abonament scrie acolo

| Ofataobisnuita1103 a răspuns:

Eu cred că merită.
Are o verișoară de-a mea și ii merge foarte bine și rapid.
Eu îl recomand!

| Nicoleta7278282e a răspuns:

Eu il recomand.Multi prieteni de ai mei au iphone 8. Ei, imi recomanda si mie sa-mi iau.Sa te bucuri de el!?