| Fabb a întrebat:

Spuneti-mi si mie cel mai bun telefon pana in 7 milioane, nu stiu ce sa fac ...sa imi iau resigilat de la eMAG sau la mana a 2-a, olx tocmai sau okazii.Imi ziceti va rog?

Răspuns Câştigător
| LilTunechi a răspuns:

EMAG cel resigilat este mult mai sigur dar depinde de tine insa iti recomand ceva cu android in acesti bani ca de atata iti ajunge sa nu iei windows mobile sau altceva orice android in pretul asta este bun fratebig grin

| Fabb explică (pentru LilTunechi):

Mersi! Bafta la concurs laughing Sa castigi tricoulwinking
FUNDAA

| LilTunechi a răspuns (pentru Fabb):

Mersi fain de funda nu cred ca o meritam raman datorbig grin

6 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Nokia Lumia X happy

| madalinuk a răspuns:

Iti ajunge de Nokia lumia 520 sau Nokia lumia x eu am 520 si sunt tare multumita...tot de pe eMAG l.am luat dar nu resigilat

| lavinius12345 a răspuns:

Iti recomand sa te uiti pe cel.ro au cele mai mici preturi si gasesti aproape orice. Un telefon bun la pretul acesta ar fi Overmax Vertis AIM sau HTC Desire 310. Sper ca te-am ajutat.

| Dezmirean_Dennis_1905 a răspuns:

Pai telefanele de la Allview sau Utok (daca se scrie asa). 2 telefoane la super pret si sunt performante! documenteaza-te