| justinian a întrebat:

stiti cu sa descarc videoclipuri pe telefon? dati-mi si mie un sait va rog dau funda happy

Răspuns Câştigător
| iStarry a răspuns:

Buna.
Daca vrei sa iti pui un video de pe YouTube pe telefon, converteste-l in 3gp(cauta pe net "convert youtube" si gasesti multe site-uri care fac asta gratis)si dupa transfera-l pe telefon prin cablu de date(sau daca ai net pe telefon se descarca direct pe el)
~Bafta~

2 răspunsuri:
| Anonimsiatat0 a răspuns:

Daca vrei sa descarci filme, seriale un site bun e www.playfs.com iar daca vrei sa descarci de pe YT poti folosi Download Manager

| justinian explică (pentru iStarry):

Mersi