| anonim_4396 a întrebat:

sunt purtatorul al unui iphone 4 s si am intampinat o problema.Imi vibreaza odata la 1-2 asa singur dupa care in vreo 30 de minute se aude un zgomot ciudat ac acela cand scoti sabia dintr-o teaca? Ce se poate sa fie,, este eroare de soft? Vii s-a mai intamplat?

1 răspuns:
| WUB a răspuns:

Cel mai bine îl duci la un specialist sau dacă nu crezi că este nevoie conectează-l la PC și reinstalează Softul prin intermediul iTunes.
S-ar putea să fi dat de un virus, sau dacă este vechi s-ar putea să aibă probleme tehnice, încearcă să reinstalezi software-ul ( poți căuta pe internet un tutorial ), și dacă tot face așa cel mai bine îl duci la un specialist!