| Zuzumilk26 a întrebat:

Unde gasesc casti Wireless BLITZWOLF in Romania?

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Saaaau, daca ai musai un fetis cu Blitwolf - nu judec, si mie imi place ca brand, chit ca nu am luat inca nici un produs de la ei - here you go: https://www.rovo.ro/......o-178.html

6 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

De ce te-ai complica cu doape wireless? Sint efectiv bani aruncati. La fel de scumpe si stupide ca pret vs calitate audio ca mizeriile alea de Beats. Daca vrei neaparat sa arunci bani aiurea, ia uite aici o oferta misto: https://www.typec.ro/cumpara/xiaomi-casti-wireless-mi-airdots-negru-6038

| IonutPetre12 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Tu ai probat castile aste? as vr si eu sa le cumpar dar am vazut pqreri si pareri..cum ca nu stau in urechi etc.Si versiunea pro imi face cu ochiul

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru IonutPetre12):

Eu nu folosesc in-ear decat cu fir. Toate mi se par stupide ca si concept si da, daca nu au sistem de-ala de prindere sport - ceea ce nu au in general - nu stau cum trebuie in ureche. Depinde si de ureche, nah... A avut un prieten Xiaomi wireless si a schimbat vreo doua la garantie - bateria dezastru. Buba e ca si alea Apple sunt jalnice la capitolul baterie, dupa cateva luni-un an deja devin inutilizabile. Am citit ceva articole pe tema asta, si e o problema generalizata, se pare. Ia ceva cu fir si stai mai relax.

| IonutPetre12 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Chiar imi sunt mai ok cele cu fir dupa gat, dar sa nu fie cu jack etc.Tu ce casti in ear folosesti?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru IonutPetre12):

In-ear am Xiaomi Mi Piston Basic care suna extraordinar raportat la cit costa, plus ca sunt durabile. Cu putina grija... eu le am de doi ani si ceva. Pe linga ele mai am si Brainwavz Delta IEM (alea silver - https://www.youtube.com/watch?v=Bqdrk3yZkA8 - luate intr-un Mystery Box care m-a costat vreo 15 dolari cu tot cu transport) care suna ceva mai plin decat pistoanele, dar sunt mai putin comode. Pe de alta parte, ca si casti serioase cu care m-as putea ingropa - doar sa am ceva cu autonomie mare la mine sa moara muzica dupa ce mor eu... am cam asa (care merita mentionate, ca Sennheiser HD201 sunt niste mizerii sinistre):
Sennheiser GSP 370
Creative Aurvana SE
Creative SXFI Theater
Koss Porta Pro

KPP-urile sunt legendare si isi merita fiecare banut - le am de vreo 10 ani pe ale mele, le-am schimbat buretii de cateva ori. Folosite inclusiv la calculator cu placa de sunet Xonar DS dar si cu DAC-uri externe serioase (Creative Sound BlasterX G6, Creative Sound Blaster X3), media playere - Fiio X3 II, SanDisk Sansa e250, diverse telefoane pe care nu le mai mentionez. Daca vrei sa fie si wireless, le-au facut si wireless - sunt urite, pot fi uneori incomode, se aude si in afara ce asculti, insa calitatea audio raportata la pret e STELARA - nu suna cu mult mai prost ca niste AKG-uri cu ANC de ~1200 RON: https://www.theverge.com/......headphones (asta e review-ul la varianta wireless, eu as merge pe cele clasice cu fir cum am eu - se produc din 1984 fara schimbari si asta ar trebui sa spuna ceva - in cel mai rau caz iei alea cu fir care au si telecomanda/microfon pentru telefon).

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Saaaau, daca ai musai un fetis cu Blitwolf - nu judec, si mie imi place ca brand, chit ca nu am luat inca nici un produs de la ei - here you go: https://www.rovo.ro/......o-178.html

| Holiday a răspuns:

Pe eMag.