| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa imi spuneti si mie de unde pot lua folie pentru ecran la telefonul Samsung galaxy y s5360, dar sa fie subtire,pentru ca am avut una pe ecran,singura pe care am gasit-o in tot orasul Ploiesti si a fost destul de groasa pentru ca butonul touch sensitive back nu imi mergea mereu,am dat jos folia si merge perfect,deci nu este probleme din telefon,de la folie este problema, asa ca va rog pe voi sa imi spuneti de unde pot lua o folie pentru ecran subtire.Multumesc!

3 răspunsuri:
| M29 a răspuns:

Incearca sa achizitionezi folia de la un magazin online. Unele magazine au livrare la domiciliu gratuita. Poti avea folia in 24-48 ore de la validarea comenzii.

| MihaiEddy93 a răspuns:

Suna la 0765450870. E un service ieftin cu lucruri de calitate din București.

| mitza1234 a răspuns (pentru MihaiEddy93):

Eu sunt din prahova, mi-ai putea spune ce site este ca sa pot face comanda? mersi mult...dau funda