| GhostRider02 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon si am ramas intre Samsung Galaxy Expres i8730 si Nokia Lumia si nici nu stiu ce Lumia sa imi iau. Voi ce sfat imi puteti da despre functionabilitatea si durabilitatea celor doua, care credeti voi ca e mai bun? Multumesc anticipat!

8 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Am Nokia Lumia 535. Oricum, sunt dezamagit de sistemul Windows Phone. E mai bun Androidul.

| TelefonLg a răspuns:

Depinde ce buget ai poate poti sa cumperi ceva mai bun la bugetu ala

| qwerty5i a răspuns:

Eu am un Nokia si bateria tine mult mai mult decât la un Samsung, dar sunt mai multe jocuri pe Android, Samsungul se zgârie mai usor ca un Nokia si părerea mea e ca si telefonul in sine se strica mai repede, dar depinde si de cati bani ai.

| GhostRider02 explică (pentru qwerty5i):

Pana in 500 lei

| GhostRider02 explică (pentru qwerty5i):

Ce Nokia ai tu?

| qwerty5i a răspuns:

Un 630 si e super ca nu se blochează deloc dar sa stiu ca niciun Nokia nu se blochează.Eu îl am din vara si pana acum nu s.a blocat dar ti.am zis la jocuri nu e cel mai bun pentru ca nu are diversitate

| GhostRider02 explică (pentru qwerty5i):

Nu e nimic la cat ma joc eu tongue

| Dnl_Marian_2001 a răspuns:

Ai facut chestia aia cu familia?