| Stegarescu_Romanita_1995 a întrebat:

Hey! Vreau sa imi cumpar un telefon nou dar nu pot sa ma hotarasc si nu vreau sa fac vreo alegere proasta,deci intrebarea mea e: Cum credeti,care telefon e mai bun:Samsung Galaxy Trend, Nokia X sau Nokia Lumia 520? Merci anticipat :*

Răspuns Câştigător
| n1i2c3u4 a răspuns:

Nokia lumia 520 are cele mai bune componente decat toate dar caca vrei un telefon cu blitz si camera secundara achizitioneaza-ti Samsung galaxy trend

| Stegarescu_Romanita_1995 explică (pentru n1i2c3u4):

Mersi mult.Blitz-ul nu e important, vreau doar sa fac alegerea corecta.Sa nu sa se scrice dupa vreo 3 luni. happy Merci din nou

| Stegarescu_Romanita_1995 explică (pentru n1i2c3u4):

Mersi mult happy