| Demo_Cristi_1987 a întrebat:

Vreau sa imi schimb telefonul, un iphone 5s si doresc ceva in aceleasi dimensiuni dar cel putin la fel de performant. Ma poate ajuta cineva? Pretul nu reprezinta o problema.Multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Tu nu ti-ai sters casul de la gura si vrei iphone 5s? Si mai spui ca pretul nu e o problema? Ceva trebuie voua tinerilor telefon ultra performant? Sunteti oameni de afaceri? Taranismul si grandomania in floare!

| Demo_Cristi_1987 explică (pentru ywar):

Total prostesc si neadecvat comentariul tau. Solutia a aparut intre timp cu Iphone 5 SE.

| AKARA0 a răspuns:

Incearca uin Samsung galaxy trend plus
Sau un s3 mini

| Demo_Cristi_1987 explică:

Care sunt anii aia? E atat de greu de crezut ca o persoana la varsta de 30 de ani isi permite un telefon de >500euro. Ca sa iti raspund la intrebare sunt inginer de aviatie la o companie aeriana si nu pot spune ca sunt cel mai avut om de pe Pamant. Apple lanseaza telefoane la un interval de 8 luni tocmai din acest motiv, ca lumea sa le achizitioneze. Sincer cred ca esti un frustat, care pe langa faptul ca jignesti fara nici un motiv plauzibil te integrezi foarte bine in proverbul romanesc : " cainele moare de drum lung si prostul de grija altuia" - ia ghici te rog, omule cu multi ani peste mine, care esti tu?