| vladelvis a întrebat:

vreau sa-mi iau un telefon si am un buget de 500 lei, am doua preferinte, dar nu stiu ce sa aleg dintre : Allview a5 quad care impresioneaza prin hardware dar la design lasa de dorit, iar a 2 varianta este Prestigio Multiphone 5450 duo care impresioneaza la design in cutie vine si cu 4 capace casti de tip in ear dar perferomanta nu e foarte mare, ce sa aleg?!
Puteti sa da-ti si alte exemple. Va multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| AdaRuxAndRA a răspuns:

Cand am vazut intrebarea ta am cautat pe internet si sa fiu in locul tau l-as alege pe Allview a5 quad!

| freakdadisk93 a răspuns:

Prestigio as spune eu. Sunt mai priceputi la telefoane