| vladelvis a întrebat:

vreau sa-mi iau un telefon si am un buget de 500 lei, am doua preferinte, dar nu stiu ce sa aleg dintre : Allview a5 quad care impresioneaza prin hardware dar la design lasa de dorit, iar a 2 varianta este Prestigio Multiphone 5500 duo care impresioneaza la design in cutie vine si cu 4 capace casti de tip in ear dar perferomanta nu e foarte mare, ce sa aleg?!

Puteti sa da-ti si alte exemple. Va multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| mrcatalin1995 a răspuns:

Salut, dupa parerea mea mai bine iti cumperi un Samsung Galaxy S2 si iti mai raman si bani, Allview-ul o fi bun ca specificatii dar in timp o sa lase de dorit la fel si cu Prestigio, o sa faca mult lag jocurile nu sa mai mearga, etc., eu unu iti urez bafta in ales.

| vladelvis explică (pentru mrcatalin1995):

Mersi mult!

| anonim_4396 a răspuns (pentru mrcatalin1995):

Gheorghiță,a spus ca are doar 500 lei, ce S2 visezi? Ală e vreo 8-9 milioane și nu mi-aș lua la ce specificații are. Are un coleg Allview P5 Quad și este super. Ram 1 GB, procesor Quad Core, camera 8 mp, ecran 4.5 inch, totul mi se pare bun. Pe internet zboară.