| ttyes a întrebat:

vreau sa vand un Samsung f480i si un Nokia asa 302.Am primit o oferta la Nokia sa fac schimb cu iphone 3gs si sa mai dau 150 lei.Credeti ca telefonul arata urat sau merge prost sau il da la un pret asa de mic doar pentru ca e la mana a 2-a? Oricum eu daca le vindeam pe acestea mi-as fi luat un galaxy mini 2. Voi ce ziceti sa iau iphonul sau samsungul?

1 răspuns:
| ShyAttat_Danyel_1990 a răspuns:

Iphonul pentru ca e tare frate si merge repede. Sper sa iti fost de folos