| MichaelKinGzZz a întrebat:

(x2 pe azi). Eu detinand un Samsung S7 Edge am observat pe SamMobile ca a aparut versiunea 8.0 (Bezea) pentru Android DAR este pentru UK sau America. Se merita sa imi pierd o zi din viata ca sa fac acest update / upgrade. Sau sa mai astept sa apara si pentru Romania?

5 răspunsuri:
| nicu991 a răspuns:

E strict decizia ta. Daca tu consideri ca update-urile/ upgrade-urile iti vor aduce ceva benefic sau plus de performanță( foarte putin probabil) avand in vedere ca acestea de multe ori contin buguri.

| MichaelKinGzZz explică (pentru nicu991):

Dupa mine i-as baga Android 8.0. Dar na am intrebat in dorinta unei pareri de la o persoana care sa fie in tema cu acest Update

| nicu991 a răspuns (pentru MichaelKinGzZz):

Mai asteapta, poate este cineva in situatia ta si cunoaste detalii mai amanuntite. Nu intotdeauna ce e nou inseamna ca e si bun.

| Illuminati2016 a răspuns:

Daca stii cum sa instalezi poti sau asteapta daca apare si in Romania si de fapt Android 8.0 e oreo nu bezea happy

| MichaelKinGzZz explică (pentru Illuminati2016):

Pardon. Da stiu nu se pune problema