| Generalgrevious a întrebat:

Salut TPU, zilele astea am cumparat de pe Emag o baterie originala pentru telefonul meu Samsung S9+ ca cea veche nu ma mai tine si am ajuns sa il incarc de 2 ori pe zi chiar si 3 uneori si maine vreau sa imi duc telefonul si bateria noua la service.

Credeti ca dupa ce va inlocui bateria veche cu cea noua ma va tine ca la inceput cand a fost cumparata de la magazin?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Teoretic, da. Daca este originala.

| sierra1 a răspuns:

Cum spunea colegul de mai sus: foarte probabil să te țină ca prima, dacă nu, chiar mai mult

| cfrtobias a răspuns:

Si oare nu il vei duce la Samsung la schimbat bateria? acolo ar fi avut probabil

| Vehuiah07 a răspuns:

Salut.Da, dacă bateria este originală.