| Vasile_Razvan_1998 a întrebat:

Salut tuturor am si eu un Orange dabi de vanzare :pret 130 lei negociabil daca auziti pe cineva ...sau chiar pe voi var interesa.telefonul este foarte bun bateria tine 3-4 zile, si merge foarte bine telefonul este ok..eu nu sunt genul negustorilor sa va pacalesc. sunt din arges-pitesti.multumesc de ajutorwinking

3 răspunsuri:
| hypentakill a răspuns:

La un pret de 266 RON in magazin nu o sa-l vinzi niciodata. Eu sincer nu l-as cumpara avand in vedere ca e foarte slab dpdv tehnic.

| Vasile_Razvan_1998 explică (pentru hypentakill):

Gandeste am lasat deja mult la pret hypentakill.ce vrei sa-l dau pe 80 de lei. frate e pe tascrim mai intereseaza-te pe mercador gasesti Nokia simplu de tot la 80-90 de lei si nu are nimic butoane si atat

| hypentakill a răspuns (pentru Vasile_Razvan_1998):

Doar fiind ca are "touch-screen" nu inseamna ca e bun. Nu are Android deci aplicatiile la care ai acces sunt foarte slabe. Chiar daca are Wi-fi nu are 3G deci trebuie sa stai foarte aproape de modem ca sa poti sa te uiti la ceva pe internet. Eu as strange mai multi bani si mi-as lua un Allview A4 All. Cu 165 ppi nu se merita nici la pretul asta.