| Dragos2001 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati sa ma decid ce telefon sa imi cumpar dintru Samsung Galaxy S4 si HTC 820. Am vazut ca este mai buna camera la HTC si procesorul, Dau funda :*

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege HTC Desire 820 deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......xp2so9.php

Toate cele bune!

| Adry05 a răspuns:

Eu merg pe Samsung.

Răspuns utilizator avertizat
| UrsuletTheodora a răspuns:

Eu personal consider ca HTC 820 e mai bun ca S4. Intr-adevar procesorul si camera sunt mult mai bune, iar Samsung-ul merge foarte greu dupa o perioada scurta de timp.
Htc-ul e si mai rezistent

| 004 a răspuns:

Ambele sunt bune dar părere mea ar fi sa iei HTC nu vei regreta

| Jankp_Dan_Alexandru_1976 a răspuns:

1# Htc e mult mai eficient si mai bun. Eu o spun din propria experienta
2#funda?