| Litrin_DuDu_1997 a întrebat:

Va rog sa-mi spuneti cat ar costa un iphone 3g (se merita 300ron?), un iphone 3gs sau un ihone 4(se merita 400ron)

am un iphone 3g si vreau sa-l vand.
merita sa primesc 300ron pe el? credeti ca e prea putin?

Răspuns Câştigător
| Raul_5121 a răspuns:

Salut! depinde in ce stare se afla telefonul asta e cel mai important, cum merge cum arata. Daca e prea putin sau nu, de ce nu te uiti putin pe net de ex: okazii.ro, tocmai.ro, sunt mai multe, daca ai nevoie urgenta de bani mai asteapta, poate vei primi o oferta mai buna, cere mai mult si mai lasi din pret. Iphonul 4 automat este mai scump cu destul de mult decat 3g-ul. Multa Bafta!

| Litrin_DuDu_1997 explică (pentru Raul_5121):

Multumest pentru sfaturii.happy

2 răspunsuri:
| AnonymousTPU007 a răspuns:

Iphone 4 sa fie 400 de lei?rolling on the floor)laughing