| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa iau un telefon in rate...Ce recomandați pana in 15milione? Nu vreau ca după câteva luni sa am probleme cu el.Ar merita sa iau Asus Zenfone 3 5.2"? Sau P9 Lite?

12 răspunsuri:
| dfx102938 a răspuns:

Am eu Asus, foarte prost softul. Mai bine un p9. E mai curat.

| andyarx a răspuns:

P 9 lite e super isi face treaba de minune ti-l recomand.

| Psycho777 a răspuns:

Iti recomand cu toata caldura Allview v2 viper x plus. Uita-te la specificatii si vezi de ce e in stare. Desi multi fac hate firmei Allview, sunt ultra multumit de el. Componente foarte bune, camera exceptionala' 5.5 inch(desi pare mare si greu, nu e asa) si 160 grane. Nici nu il simti in buzunar si arata foarte bine, si costa 11-12 milioane. Eu am varianta gold si e genial telefonul din toate punctele de vedere

| Violleta2022 a răspuns:

Ai uitat sa mentionezi: 15 milioane de ce?
Pentru ca, cu 15 milioane de lei poti lua un magazin intreg de telefoane.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Se referea 15 milioane in bani vechi, AKA 1500 lei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In general telefoanele HTC sunt foarte ok si foarte rezistente, eu l-am scapat pe al meu pe jos de mai mult de 50 de ori si nu s-a crapat deloc, nu au cea mai buna camera, nici cea mai buna memore, dar m-a tinut bine, are 2 ani de cand m-a tinut, eu am telefonul HTC Desire 310.

Uite aici un site la care poti vedea aproape orice detaliu despre orice telefon, vezi ca am dat cautare la telefoanele HTC sa te uiti un pic:
http://www.gsmarena.com/results.php3?sQuickSearch=yes&sName=HTC

Bula
| Bula a răspuns:

Cu banii ce vei da in rate la banca ai putea sa-ti iei si ultimul racnet de telefon, de ultima generatie. Dar pentru asta ar trebui sa-ti pui deoparte toti banii ce ai da la banca. Pana atunci iti folosesti telefonul de acum.
Daca cumperi in rate, tu vei avea un telefon "pana in 15milione", iar cei de la banca vor avea telefoane mult mai tari.

Domnia si prostia costa... scump!

| AlexBrooK00 a răspuns:

P9 Lite e destul de bun.

| kentake0 a răspuns:

Recomand Samsung Galaxy A5 2016, un telefon foarte bun, design avantajos, camera superba. Un pachet cu tot ce iti doresti la momentul actual.

| KanameKuran a răspuns:

Salut, iti recomand cu incredere Huawei P9 Lite, insa te sfatuiec sa nu il cumperi de la Vodafone. Desi este telefon dual sim, ei, pe langa faptul ca blocheaza telefonul in reteaua Vodafone, mai si dezactiveaza cel de-al 2-lea slot sim. Mi-au cerut 50 euro pentru deblocarea din retea si inca 50 euro pentru deblocarea celui de-al 2-lea slot sim.
Cat despre telefon, sunt multumit de el, il am de 3 luni si nu pot spune decat lucruri bune despre el. Senzorul de amprenta merge foarte bine, recunoaste amprenta indiferent de unghiul la care pui degetul. Pe langa asta, senzorul poate fi setat foarte usor sa faca si alte lucruri, precum scroll-down/up in paginile web, vizualizare notificatii. Telefonul se misca usor, fluent, nu se blocheaza.

| Pool77 a răspuns:

Pana in 15?
Vezi ca ai si alte variante de rata, cel fara dobanda.
Btw, pana in 15 milioane nu ai nimic de top. Eu as mai pune ceva bani pentru ceva mai bun.

| OnePiece a răspuns:

P9 Lite, Lenovo Moto G4, Nexus 5X, Honor 8