| Edyxx a întrebat:

Salut, vreau să îmi iau și eu iPhone 15 dar am auzit că sunt niște probleme cu el, nu știu dacă sunt fake sau ceva dar vreau o părere de la cei care au, mersii

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"problema" cu telefonul ăla e că e SCUMP. Ia-l de la un magazin/dealer fizic, să n-ai emoții

| Simpatic a răspuns:

Telefoanele noi au garantie, prin fake cred ca te-ai referit doar la chestii de genul fake news, informatii fake etc caci daca cumperi un telefon dintr-un magazin serios acesta va fi mereu original si nu fake
nu stiu ce mari probleme are iphone 15 dar te asigur ca inainte de a fi lansate deviceurile se testeaza temeinic
ca unele au probleme cu bateria ca altele cu nu stiu ce chestii precum camera, este si de noroc ...multe dintre erorile aparute le corecteaza producatorul prin updateuri!

| StoicAnalysis a răspuns:

Daca vrei sa cumperi un telefon, cumpara-l preferabil pe cel care a fost lansat in urma cu un an. Pentru ca telefonul ala a avut tot timpul necesar sa primeasca update-uri si posibile bug fix-uri necesare. In ziua de azi toate lucrurile se fac foarte rapid si de cele mai multe ori calitatea lor lasa de dorit. Se fac rapid pentru ca cererea este mare si toti vor sa cumpere cel mai nou model de orice lucru, pentru a se lauda prietenilor sau de ce nu si dusmanilor laughing. Asa ca producatorii se concentreaza mai mult pe cantitate decat pe calitatea produsului.

| StoicAnalysis a răspuns (pentru StoicAnalysis):

Daca chiar vrei un Iphone bun, recomand un Iphone 14/pro/pro max