| BracKMyhay95 a întrebat:

Vreau sa imi iau un tel la abonament Cosmote/Orange nu conteaza dar nu inteleg un lucru acesta fiind la telefon scrie sa zicem 157 euro iar la abonament 7 euro.Eu ce trebuie sa platesc telefonul 157 euro la inceput si pe luna tp de 1 an 7 euro sau cum?

Răspuns Câştigător
| 0rlando a răspuns:

Nu.
Telefonul costă 157 de euro, dacă îl plătești cu banii jos, fără să îți faci abonament, sau costă 7 euro, dacă îți faci abonament pe 2 ani.

| BracKMyhay95 explică (pentru 0rlando):

Pai da eu vreau sa iau la abonament pe 2 ani deci asta inseamna ca nu mai trebuie sa platesc nici un pret la inceput cand imi da tel?

| 0rlando a răspuns (pentru BracKMyhay95):

Vei plăti prețul redus, adică cei 7 euro.

3 răspunsuri:
| ionutz20cm a răspuns:

Salut,da v-a trebui sa platesti pretul telefonului, adica 157 E si lunar 7 E, dar de exemplu eu am facut un abonament la Orange am platit telefonul 150 lei si am dat si un telefon vechi si nu am platit prima luna abonamentul.