| MarkOneAdi123 a întrebat:

Salut, vreau sa imi iau un telefon la abonament, credeti ca fac o alegere buna daca imi iau Samsung Galaxy j4 plus?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un telefon de buget si caracteristicile sunt aproape cu J3 pe care il am eu.
la 2 GB ram PUBG Mobile iti va rula pe rezolutie low si asta cu lag ocazional.
Real Racing 3 il ruleaza perfect si la rezolutie extra-high, dar nu recomand in nici un joc grafica la maxim pentru ca asa poti strica telefonul.
Se incalzeste prea tare si poti sa arzi placa de baza.
Asphalt 8 va rula perfect.
13 MP pe Samsung galaxy este o gluma proasta. Doar ziua ce te ajuta. Noaptea in schimb e satisfacator.
Camera 5 MP frontal doar ziua ce te ajuta pentru selfie. Noaptea doar camera din spate daca vrei sa faci un selfie clar.
16 GB intern iti intra lejer Real Racing 3 si Asphalt 8. Sau Real Racing 3 si PUBG Mobile. Nu permite sa instalezi pe toate trei.

Ce sa zic. Telefon pentru cei fara pretentii. Eu l-as cumpara.

| MarkOneAdi123 explică (pentru anonim_4396):

Sincer, chiar nu m-am gandit la ce jocuri pot rula sau chestii din astea pentru ca, chiar nu vreau sa mi-l iau pentru jocuri. Vreau sa l iau doar pentru ce am nevoie, Facebook, YouTube, Insta, etc.

3 răspunsuri:
| Romanul12 a răspuns:

Nu recomand sa il iei la abonament platesti dublu
Mai bine strangi banii in fiecare luna si il cumperi

| MuraruStefan7354 a răspuns:

Dacă vrei sa îl cumperi pentru jocuri nu îl recomand. Dacă îl vrei pentru poze este ok.