| Princekevin a întrebat:

Vreau sa ma ajutati cu, cateva pareri despre telefonul changjiang n7300. Stiu ca este un telefon chinezesc,dar este foarte mare si vreau sa il folosesc pentru skype ( nu pentru jocuri sau altceva)... Nu dispun de un buget mai mare momentan pentru un note 3, 4

2 răspunsuri:
| BogdanDediu a răspuns:

Nu prea e buna e o chinezarie si cred ca o sa se strice repede daca vrei sa ti-o cumperi nu ai decat dar ai sa dai banii degeaba!

| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Nu iti recomand, daca vrei cu ecran mare pana in 1000 de lei, ia-ti Allview viper happy