| Mihlauş a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un telefon Huawei p9 lite de la Orange la abonament. Stie cineva cam cat ar costa abonamentul?

Răspuns Câştigător
| Mihai11 a răspuns:

Uite aici o listă cu abonamentele lor.
https://www.orange.ro/abonamente/orange-me/

Pentru mai multe detalii, poți merge într-un magazin de-al lor să-i întrebi cât costă și telefonul în funcție de valoarea abonamentului (prețul telefonului diferă în funcție de valoarea abonamentului).

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Daca vrei sa te ajutam cu inregistrarea unei solicitari in acest sens catre colegii nostri din Departamentul Oferte, te rugam sa ne spui intr-un mesaj privat numarul tau de telefon de contact, adresa ta de e-mail si localitatea in care te afli.

O zi buna,
Orange helper