| Nebunel123 a întrebat:

Salut.vreau sa-mi iau un Nokia lumia 520... Pe net in review-uri am vazut ca e un telefon super ok dar am citit niste comentarii in care zicea ca: nu e multumit de telefon, ca nu tine bateria, ca nu merge primirea si trimiterea prin blurthooth a muzicii, pozelor si altele, si mai multe lucruri. Spuneti-mi va rog daca merita sau nu sa-mi iau unul.Pentru ca la inceput voiam sa imi iau un Nokia n97.dar am aflat ca sunt slabe touchscrenurile.si am zis atunci sa-mi iau lumia 520. Deci ce sa fac? FUNDA...

Răspuns Câştigător
| drujban12345 a răspuns:

Sall Nokia lumia 520 are si un prieten e frumusel si subtire are o camera buna si e facut sa mearga bine pe retele sociale (facebook hi5 etc...) dar sfatul meu ar fi sa cumperi ceva cu android sau Ios sfatul meu faci cum vrei o seara frumoasa

| Nebunel123 explică (pentru drujban12345):

Da dar de ce sa-mi iau unu cu sistem de operare android? windows phone8 e mai nou decat android....am vazut multe reviewuri pe net si de aia am vrut sa mi-l iau...da multumesc de sfat oricum

4 răspunsuri:
| LioErnest a răspuns:

Uite, poti sa iti iei telefonul de pe site-ul asta si daca nu iti convine ceva la el, il poti returna si sa-ti iei banii inapoi!
http://bit.ly/17gijnX
telefonul este foarte bun, mai bun decat n97! eu zic ca merita! bafta!

| Nebunel123 explică (pentru LioErnest):

Da frate stiu ca e mai bun lumia decat n97...sistem de operare, camera, touchscreen si mai multe chestii cu care e mai bun lumia dar multumesc de sait.Am vazut acolo ca e resigilat dar de pe site-ul de unde mil iau eu e nou in cutie cu garantie accesorii.Si e 675 lei cu tot cu livrare acasa

| Nebunel123 explică (pentru LioErnest):

Aaaa si am uitat sa spun. de pe site-ul de unde mil iau eu il poti returna daca nu-ti place sau daca e ceva in neinregula cu el(maxim in 10 zile de la livrare)