| anonim_4396 a întrebat:

Cine are lumia 610? merita sa-l cumpar? am citit unele comentarii despre telefon ...si majoritatea aveau o problema la el...

2 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Eu il am...imi palce dar ca performanta nu e cine stie ce.Se merita sa pui 1 milion in plus si sa iti iei urmatoarea versiune 710.Nu iti merg jocurile decat prin xbox si e complicat de schimbat pe el.In plus are sistem de operare Windows 7 Magno si nu e cine stie ce.Mai degraba ceva cu android as fi luat.Asta e...
Depinde ce vrei ca design e super insa ca performanta urmatorul e mult peste.

| maryusmono a răspuns:

Uite ce spun cei care au cumparat produsul aici http://bit.ly/SVEpFz

Pe acest site vei gasi cele mai mici preturi!