| irinelanu a întrebat:

Vreau sa-mi iau un telefon si nu stiu care ar fi cel mai potrivit pentru mine. Am un buget de 800 lei. Nu vreau un telefon uau sau altceva. Vreau sugestii. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Platim de multe ori doar numele firmei. De ce n-ai lua unul chinezesc cu calitati mai bune decat Samsung? Ia uita-te pe aici: http://bit.ly/2QTyYK2

| denisaroman55555 a răspuns:

Pai ar fi ALVIEW X5 CU 500 de lei, e-boda 200, myria 349 lei. Daca mergi la altex mai gasesti tot asa sub 800 lei. noroc! Funda?