| Molnar_Ianis_1980 a întrebat:

Vreau sa stiu care telefon este mai performant dintre un HUAWEI P9 lite di un iPhone 5s?
Vreau sa-mi iau unul dintre telefoanele astea si vreau sa-l iau pe cel mai performant pentru a nu arunca cu banii aiurea ci pentru a cumpara un produs bun! Sa-mi raspunda cineva va rog mupt de tot!

3 răspunsuri:
| Alexul99 a răspuns:

Depinde ce vrei, performanta sau fita?
La performanta as alege clar Huawei-ul
Iar la fita iPhone-ul

| Pool77 a răspuns:

Nu stiu ce sa-ti spun.
Nu sunt pe partea Huaweiului, insa de data asta as alege-o pe aceea.
5s e obosit, mai ales ca s-a dat Update la 10.3 parca, merge rau de tot, sacadeaza, incet etc.

| OnePiece a răspuns:

P9 lite si iti raman bani si de o bere.