| x2gk9r a întrebat:

Salut…
Detin un iphone 12 de 3 luni si e k dar azi am inregistrat ecranul de 16:23 si dupa ce am inchis inregistrarea so incalzit tel rau si incepea sa se blocheze si nu imi dau seama de ce ca am mai inregistrat atata si nu aveam treaba
Repet din 64 GB CAT AM IN TEL DOAR 50 GB AM OCUPAT SI NU INTELEG
sfaturi va rog frumos…

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

IPhone ce sa ii faci?

| Simpatic a răspuns:

Nu stiu daca l-ai luat de nou acum 3 luni, dar trebuie sa intelegi ca si electronicele se mai strica sau au defecte de fabricatie, nu uita ca tehnologia lor interna este in microni...
iphone este pomul laudat, dar inca o data va zic nu inteleg de ce!
una este numele brandului si alta este efectiv ce produce acel brand.

| x2gk9r explică (pentru Simpatic):

E nou din magazin l-am luat si acum tot la asta ma gandesc si nu stiu cum sa descriu ce s-a intamplat…

| Simpatic a răspuns (pentru x2gk9r):

In acest caz ai garantie si il poti repara pe garantie, daca este o problema care persista!

| x2gk9r explică (pentru Simpatic):

Ai insta sa vb acolo sa iti explic sau aici pe TPU in privat?