| x2gk9r a întrebat:

Salut…
Vreau un sfat
Folosesc un iphone 12 de 3 saptamanii si e ok dar am obs ca de obicei cand bateria e descarcata incepe sa se blocheze putin, oare numai mie sau si celorlalti?

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Probabil pe la 5% rămas?

| x2gk9r explică (pentru sierra1):

10,5%

| sierra1 a răspuns (pentru x2gk9r):

De alocă mai puține resurse să economisească bateria. Normal

| x2gk9r explică (pentru sierra1):

Adica? Nu inteleg

| sierra1 a răspuns (pentru x2gk9r):

Tu să fii sănătos!

Bula
| Bula a răspuns:

Cu tesiune mica in baterie, puterea de emisie este ma mica, iar daca distanta este mai mare spre turnul GSM, atunci covorbirile digitale au intreruperi.
Valabil la orice telefon.

| x2gk9r explică (pentru Bula):

Adica?

| Bula a răspuns (pentru x2gk9r):

Citeste inca de cateva ori, poate vei intelege.
Daca nu, atunci imi pare rau ca ai lipsit la orele de fizica. tongue

| Xox0 a răspuns:

Da-i restart.