| Sebi_Vasi_1998 a întrebat:

Salutare. Am cumparat o folie full de sticla 3d pentru un j7 2017, si cand am pus folia nu s-a intins lipiciul ca la celelalte simple, pur si simplu s-a lipit. Si imi merge greu la scris prin folie, si e foarte enervant, trebuie sa apas tare ca sa preia comanda. Ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Nu cred ca a fost buna folia, trebuie sa schimbi folia ca altceva nu ai ce sa faci iar folia de sticla nu merge scoasa si pusa iar ca si o folie de plastic.

| Ana1687 a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa iti cumperi alta folie