| Cataaaaaaliiiiinnnn a întrebat:

Salutare.
Am de ales între un iPhone 6s sau un Samsung Galaxy a8 (2018).
După părerea ta, pe care să-l cumpăr?
DAU FUNDA.

Răspuns Câştigător
| Bogdan70001 a răspuns:

In primul rand iPhone 6S in 2018 au 98% numai cocalarii si am explicat de zeci de ori de ce si in al 2-lea rand A8/A8+ mi se par celel mai mai tepe marca Samsung. Sunt calitative si bune nimic de zis, DAR sunt MUUULT prea scumpe pentru rahatul cu care vin.Pai un Xiaomi MI A2 la 1.000 de lei este si mai bun si cu mai multe avantaje decat un A8

4 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Samsung

| Cataaaaaaliiiiinnnn explică (pentru danbnz):

De ce Samsung și nu iPhone?

| Illuminati2016 a răspuns:

Xiaomi mi mix 2s funda?(JK)

| bbueruza2 a răspuns:

Samsung.