| Anonimboy111 a întrebat:

Salutare am o intrebare pentru vei care stiti nu cei care dati cu parerea asa, incarcatorul de iphone 13 merge la iphone 11? stiu ca merge dar zic daca se strica imcarcatorul nu iphone ul 11 incarcatorul ma intereseaza pentru ca cineva si a incarcat telefonul cu incarcatorul meu de multe ori fara sa stiu…, va multumesc

2 răspunsuri:
| MotoBlitz a răspuns:

Da, bro. Am și eu iphone 13 și i-am dat încărcătorul fratelui meu care are 11 fiindcă eu am trecut pe wireless. Merge perfect la el.

| Anonimboy111 explică (pentru MotoBlitz):

Eu ma refeream la altceva dar mersi))