| anonim_4396 a întrebat:

Salutare am si eu o problema cu telefonul am un Samsung Galaxy note 3 si din cand in cand mi se blocheaza nu ii mai pot face nimic si se reporneste...Ce pot sa ii fac un mic sfat sau ceva?

Răspuns Câştigător
| Divy a răspuns:

Poți să îl resetezi la setările din fabrică sau nu poți intra în meniu?
Vina e o aplicație care ai instalat-o pe telefon și rulează în background sau mai multe aplicații care îți consumă memoria Ram, atfel că rulează în background trebuie să mai ștergi din ele sau să le oprești forțat ca să nu ruleze toate în aceleași timp.

Cam astea sunt soluțiile numai bine și Crăciun fericitwinking

| anonim_4396 explică (pentru Divy):

Mersi de raspuns ar fi o idee o sa incerc asta si nu o sa mai instalez nici o aplicatie pe telefon sa vad cum se comporta sau cum a zis ReinA ar putea fi din cauza bateriei.

2 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Poate ai memoria incarcata.Ar mai putea sa fie vreo problema la baterie.