| Alex a întrebat:

Am telefonul Nokia Lumia 520 cu sistemul de operare Windows Phone 8 și sunt în rețeaua Vodafone. Am luat aplicația "Cloud" din magazin, am introdus codul trimis de Vodafone, e-mail meu și parola și nu merge. Stiți de ce? Cum rezolv aceasta problemă? Mulțumesc!

1 răspuns:
| manuel72 a răspuns:

Pe net sunt o multime de custom room-uri pentru windows phone care-ti permit sa deblochezi telefonul si sa poti instala aplicatii din market-uri alternative(practic cele pe care windows nu le-a luat in considerare).Eu am un lumia 710 cu w7, l-am deblocat si am mai multe setari pentru bluetooth, camera, wi-fi, etc.Arunca o privire aici:http://forums.wpcentral.com/......lable.html