| Gabrieluț a întrebat:

as dori sa imi prelungesc abonamentul cosmote pentru inca 2 ani, avand abonamentul XS momenta...

Cica am acumulat ceva puncte pe care am decis sa le folosesc la achizitionarea unui telefon mai bun...

As dori un telefon cu touchscreen, camera de minim 5mp si procesor de peste 500 Mhz.cam astea ar fi cerintele minime

Ma gandeam la un HTC wildfire S insa are displayul cam mic ceea ce cred ca nu imi va placea...

Daca imi puteti recomanda un telefon, informatii, impresii despre el si un link sau ceva cu pretul la abonamentele cosmote as fi foarte incantat.

Mentionez ca dispun de 500-600 ron ca sa il achizitionez la abonament Xs sau S...

Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| IsBlacks a răspuns:

Un HTC wildfire s este foarte bun (am si eu) se merita ca sumperi unul. merg destule jocuri pe el ...camera 5mpx care face niste poze reusite. altceva ce pot sa spun. ai putea un HTC cha cha. ceea ce mie mi se pare un caca*

3 răspunsuri:
| MeMeMe97 a răspuns:

Un Samsung s 5560i e foarte bun! Nu e android dar filmeaza destul de bine iar pozele ies foarte clar! Muzica se aude super! este usor de folosit, are wifi (eu il folosesc mereu)...e foarte bun, eu sunt multumit de el!
Bafta!@

| BarBateLuL a răspuns:

Du-te la germanos si intreaba acolo.

| quartz1999 a răspuns:

Imi pare rau, pentru bani astia ceri lucruri exagerate.