| Anonimboy111 a întrebat:

Salutare, am un iphone 13 albastru si vad ca mi s-a decojit culoarea de pe la camere si putin de la butonul de inchis-deschis, eu am avut grija de el, are husa, folie si tot, nu stiu de ce se duce culoarea, ce pot face sa nu se faca mai rau? Am mai avut si un iphone 11 negru la care si la asta s-a dus culoarea de la camere

6 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Poate o fi fost vopsit de aia la magazin cu spray laughing daca mai tii minte era o reclama genul asta.
Veneau unia vrem telefon nu stiu ce culoare, aveti? Aia nu aveau dar bagau da avem, imediat laughing si bagau un spary culoarea aia laughing

Cam asa poate o fi si telefonul tau.Eu am avut mereu numa iphone, dar niciodata nu s-a luat culoarea, am avut culori de astea negru, rose, etc unde pui ca asa la 1-2 saptamani stergeam cu spirt laughing si acu la fel fac, am servetele de alea cu alcool, deci nu speciale de sters telefoane, cu alcool si sterg si pe spate si tot.Il tin in buzunar toata ziua.

Nu stiu ce telefoane or fi pe acolo prin RO.Nu am auzit la nimeni, nici nu am vazut asa ceva nici la negrii aia, unia tin telefonul fara carcasa laughing este lovit, zgiriat, indoit dar culoarea e acolo.

Ar putea sa fie rebuturi laughing RO primeste orice.

| Anonimboy111 explică (pentru relian):

Te dai mare pulăă si esti un nimic numa ce ai tu e original in rest totu replici asa e, ne am dat dracu suntem cineva, ne respectam scrii un paragraf la o intrebare cu totu diferita si nu adresata tie si te ai gandit sa te dai mare cu ce au si altii laughing laughing

| relian a răspuns (pentru Anonimboy111):

Ma bula,am spus ce vad,nu ce aud ok? Daca nu iti place cde iti raspunde careva,treci mai departe,nu fi taran clocit,cufurit.Ce am spus am vazut la stiri in RO la tv, asa au spus aia ca lucrurile care ajung prin RO is de calitate slaba, desi ambalaju e la fel ca si oriunde.

Am spus eu ca alea nu-s originale? Is originale dar or fi de astea, nu rebuturi dar slab calitative, pentru RO merg laughing aia accepta orice stift, asta pentru ca tilhari de la guvernare primesc.Asa ca vezi-ti de tigaile tale cum am spus.

| Anonimboy111 explică (pentru relian):

Mai bine vezi ti tu de tigarile tale daca tot zici sa trec mai departe pe cand tu puteai trece cu vederea

| Wr3nch a răspuns:

Il tii mult în buzunar?

| Anonimboy111 explică (pentru Wr3nch):

Il bag si il scot asa am facut cu toate iphone urile pe care le am avut