| DorelConstantin a întrebat:

Salutare, am un iphone 4 care am sters softul. Cum instalez fara sa ma duc la service, vreau un tutorial daca se poate

8 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Cu ai reușit să il ștergi?

| DorelConstantin explică (pentru gelu1970):

Am facut o prostie mi-a aratat o chestie am apasat pe da si so sters softu

| gelu1970 a răspuns (pentru DorelConstantin):

Eu cred ca nu ai sters soft. Conecteaza telefonul la pc unde ai itunes si vezi daca il poti restaurezi.

| Bogdan70001 a răspuns:

Nu cred ca ai cum sa stergi soft-ul la un iPhone 4 big grin

| DorelConstantin explică (pentru Bogdan70001):

Mio aparut ceva am apasat pe da si s-a sters

| Bogdan70001 a răspuns (pentru DorelConstantin):

Deci iOS nu permite asa ceva si pe langa asta pe Android ca sa faci prostia asta iti trebuie root, atunci pe iOS trebuie sa ai jailbreak altfel nu ai cum

| DorelConstantin explică (pentru Bogdan70001):

Si cun al pot baga inapoi?