| skirlex a întrebat:

Salutare, am un iphone 5s auriu, si m-am plictisit de el si as vrea sa il schimb cu un iph 6, se merita?

6 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

IPhone 6 se cam indoaie, asa ca nu da vrabia din mana pentru cioara de pe gard.

| kiri11 a răspuns:

Daca era argintiu se merita. auriu, nu stiu ce sa-ti spun. eu zic sa te mai gandesti.

| skirlex explică (pentru kiri11):

big grin, m-ai facut sa rad, adica e mai frumos auriu decat argintiu?

| Alelulu a răspuns:

Mai bine il astepti pe urmatorul sa l schimbi k vor aduce lucruri noi, la asta 6 nu e cine stie ce... eu cel putin asa gandesc big grin ( am tot 5s)

| JuliaMe06 a răspuns:

Iphonu e cel mai bun telefon.Se merită! Sa daca-l scapi e gata de el

| JuliaMe06 a răspuns:

Vroiam să scriu ca s5 daca il scapi e gata de el