| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa stiu daca se poate schimba fundalul meniului la telefon. Am fundalul pe alb dar la vechiul telefon aveam fundalul imaginea de pe ecran si as vrea sa stiu daca pot face ceva sa il fac la fel.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut, ce telefon ai?

| RzV28 a răspuns (pentru anonim_4396):

Un Cubot Rainbow 2 si are Android 7. Am vazut ca nu prea s-a inteles intrebarea. In meniu, la aplicatii fundalul e alb si vreau sa fie pe fundal cand intru in meniu tot imaginea de fundal de la pornirea telefonului. Vreau doar sa stiu daca se poate sau nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai mai zis cuiva de pc. Acum tu nu esti intrat de pe una din ele?
On-topic: tii apasat intr-un loc gol din ecranul principal si vezi la fundaluri.

| RzV28 a răspuns:

E raspuns pentru mine? In primul rand nu am vorbit niciodata noi si nu cred ca stii tu cine si ce sunt eu ca sa iti dai asa cu parerea. Aici din cate stiu se raspunde la intrebari nu scrie fiecare ce ii vine pe moment. Te rog sa iti retragi raspunsul.Multumesc.