| NashulNemesis a întrebat:

Astazi cand m-am trezit, am intrat pe facebook pe telefon, am dat un mesaj si dupa l-am pus pe birou. Mai tarziu, am observat ca nu mai mergea touchscreen-ul. Si nici acum nu merge(au trecut 6 ore). I-am scos bateria de multe ori, l-am repornit, dar tot nu merge. Butoanele merg(de inchidere si de volum).
Nu merge sa-i fac nimic. Ce as putea sa-i fac? Nu mi-a cazut jos sau nimic altceva, doar l-am inchis si l-am pus pe birou.

4 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Du-l la un service-ul autorizat si explica-le care e problema!

| Adbbmsh a răspuns:

Ce telefon e?

| NashulNemesis explică (pentru Adbbmsh):

Karbonn A5S

| Adbbmsh a răspuns (pentru NashulNemesis):

Ah. chiar nu am mai auzit.
Incearca sa il duci la un Orange sau vdf, asistenta e gratuita, trebuie sa stie ce are. Sper sa rezolvi