| adutzadragutza a întrebat:

Buna tpu.Am o mare problema am un Samsung galaxy ace gt-s5830 si nu mai functioneaza touchscreen-ul. Dupa ce am vorbit la telefon ( acum aprozimativ 30 de minute) ..am inchis si l'am pus pe birou.Cand am vrut sa il deschid nu mai mergea touchscreen-ul. Butonul de oprire si de volum functioneaza dar in schimb nu imi mai raspunde la comenzi.Am scos si bateria dar tot nu merge.Va rog spuneti'mi ca nu trebuie sa schimb touchscreen-ul!straight facesadFUNDA!

1 răspuns:
| PUNCT_7055 a răspuns:

Pai bada, este cel mai posibilwinking. si eu am patit la fel.