| Sarcopt a întrebat:

Ce părere aveți deste Samsung Galaxy C7? Se merită, sau e mai bun S6? Mulțumesc anticipat

5 răspunsuri:
| FuriaGogoasei a răspuns:

Din punct de vedere al specificatiilor S6 este mult peste C7.

| NoFeelings a răspuns:

Buna!
Am citit specificatiile ambelor telefoane, si eu, una, as alege sigur S7. Pe langa faptul ca imi doresc un astfel de telefon si ca urmeaza sa-l achizitionez, am multi prieteni care detin un astfel de telefon si sunt foarte multumiti.

| Sarcopt explică (pentru NoFeelings):

Ai dreptate, dar în momentul de față este scump pentru mine. Milțumesc

| NoFeelings a răspuns (pentru Sarcopt):

I`m sorry, s6***

| RaduMihaiRadu a răspuns:

Te sfatuiesc sa mergi pe S6, daca poti s6 edge. Intootdeauna S-urile la Samsung au adus tot ceea ce au avut mai bun si toate descoperirile facute au fost puse in S-uri