| Sarcopt a întrebat:

Ce părere aveți despre Galaxy S8, merită ațăți bani? Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| SkenWell a răspuns:

Pentru specifiactii-pret daca il prinzi la o reducere buna eu zic ca merita eu l-as cumpara pentru singur fapt display-ul pentru ca nu il gasesti la multe telefoane, iar in rest aproape ofera, ce ofera si un telefon de 20 de milioane.

2 răspunsuri:
| MajinVegeta a răspuns:

Depinde la ce-ti trebuie, la ce-l folosesti. Oricum toate telefoanele sunt facute in china asa ca na...

| RAY a răspuns (pentru MajinVegeta):

Nu are legatura asta cu calitatea lor