| cosmin123456789123456789 a întrebat:

Salutare,ce telefon imi recomandati pana in 750 de lei MAXIM(n-am niciun ban in plus si nu pot face rost), am de gand sa mi-l iau cam prin vara de ziua mea si sper sa mai scada preturile la telefoanele actuale(sper ca atunci sa scada cam pe la 600 de lei sau mai putin)Vreau ceva cu memorie interna mare(peste 3gbutilizabili), o camera buna(cam 5 mpx sau mai mult),sa aiba neaparat si camera secundara,procesor bun(de preferat dual core),viteza mare de net,baterie buna, sistem de operare android(fiindca vreau sa pun pe el multe aplicatii si jocuri)de preferat un android mai nou de la 2.3.6 in sus care sa accepte cam toate aplicatiile.Dau si funda pentru raspunsuri!

5 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Poti alege un telefon Samsung din seria Galaxy, S2 de exemplu, sau un Allview P5 mini. Eu asta ma gandesc sa cumpar, dar deocamdata astept sa vad ce spun cei care l-au cumparat deja. Este o companie noua si mica, inca nu sunt convins. Totusi, are procesor de 1 GHz, gorilla glass, placa video dedicata, 4 GB memorie, camera frontala, deci cam tot ce vrei tu. Pana in vara poti urmari forumurile de discutii ca sa vezi ce spun altii despre el. Plus ca e asamblat in Romania, deci sprijinim economia nationalahappy

| MihaiEddy93 a răspuns:

Asemenea telefon gasesti la pretul specificat de tine numai la abonamente.

| StRuMP a răspuns:

S miniwinking ai si android. bunicel la baterie, rezistent la trante muzica se aude, e si cu touchwinking

| J0keR1797 a răspuns:

Nu ai sa gasesti telefon la 750 lei cu asemenea caracteristici daca ai mai strange vreo 300-400 lei ai putea sa iti iei Samsung Galaxy S3 care are caracteristicile astea probabil ca o sa mai scada pretu la el pana in vara in acest moment este 1300 lei. Funda?

| FUckusuia a răspuns:

Un Xperia U, nu stiu ai specificat un pret prea mic pentru ce ceri tu sa aiba, cred ca acum de banii aia poti lua un LG l7.Mai bine strangi in jur de 900 lei si iei un Xperia P.